Sľúbiť sa dá veľa Na tom, čo skutočne dostanete, záleží

Pre tých, ktorí vedia, čo chcú

Polyfunkčný dom Sofora je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí chcú žiť v centre diania. Svojím zameraním sa hodí najmä ľuďom, pre ktorých je mestský život alfou a omegou, ale zároveň potrebujú dostatok vlastného priestoru. A nechcú sa vzdať ani jedného.

Moderná, otvorená architektúra

Či už zvonka, alebo zvnútra, moderný prístup s dôrazom na priestrannosť prestupuje každým jedným bytom. Väčšie priestory a izby vám dajú slobodu a priestor, po ktorom tak dlho túžite. Rána môžete tráviť s kávou na vašej lodžii a poobede si vychutnať zákusok z kaviarne na lavičke v zelenom átriu.

Vysoký štandard

Sťahujete sa do vybaveného. Pripravené bude pre vás centrálne chladenie, podlahové kúrenie. Okrem toho máte vlastné parkovacie miesto v troch podzemných podlažiach, ktoré pod komplexom ležia, a pivnicu. Celý komplex sa pripravuje na nevyhnutný vzostup elektromobilov aj v našom hlavnom meste. Ak však po meste uprednostňujete presun na dvoch kolesách, využijete odstavné miesta pre bicykle v komplexe.

Pozrieť štandard

Kúsok prírody v meste

Sofora leží v bezprostrednej blízkosti Kukorelliho parku. Park je ideálnym miestom na vychádzky vašich domácich miláčikov a relax počas slnečného sobotného doobedia. V prípade extrémne horúceho leta vás určite poteší fontána, ktorá spolu s parkom udržuje vzduch v okolí „dýchateľný“.
Korunou celej stavby je však zelená stena, ktorá celému projektu vtlačí punc jedinečnosti.

Skvelá poloha

Umiestnenie na hranici Starého mesta a Ružinova je presne mix, ktorý vyhovuje mladým ľuďom. Celé centrum je ako na dlani, vo vzdialenosti niekoľko minút peši alebo na bicykli. To isté platí aj pre Miletičku a OC Central, kde kúpite všetko potrebné.

Viac o lokalite

Kedy budete v Sofore bývať? Plán je takýto

Zahájenie
výstavby 2017
Spustenie predaja november 2017
Ukončenie hrubej stavby zima 2018
Dokončenie výstavby jeseň 2019
Kolaudácia zima 2019

na kontakte záleží napíšte nám

Máte otázku alebo si chcete dohodnúť stretnutie s predajcom? Vyplňte nasledujúci formulár a my sa vám čoskoro ozveme.

Developer projektu
DEVAK, s.r.o.
Bartókova 2D
811 02 Bratislava - Staré mesto

404 triangle-left car man mhd nakupy skola volny-cas institucie kava chevron-down pdf notice play