Sľúbiť sa dá veľa Na tom, čo skutočne dostanete, záleží

Pre tých, ktorí vedia, čo chcú

Polyfunkčný dom Sofora je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí chcú žiť v centre diania. Svojím zameraním sa hodí najmä ľuďom, pre ktorých je mestský život alfou a omegou, ale zároveň potrebujú dostatok vlastného priestoru. A nechcú sa vzdať ani jedného.

Moderná, otvorená architektúra

Či už zvonka, alebo zvnútra, moderný prístup s dôrazom na priestrannosť prestupuje každým jedným bytom. Väčšie priestory a izby vám dajú slobodu a priestor, po ktorom tak dlho túžite. Rána môžete tráviť s kávou na vašej lodžii a poobede si vychutnať zákusok z kaviarne na lavičke v zelenom átriu.

Vysoký štandard

Sťahujete sa do vybaveného. Pripravené bude pre vás centrálne chladenie, podlahové kúrenie. Okrem toho máte vlastné parkovacie miesto v troch podzemných podlažiach, ktoré pod komplexom ležia, a pivnicu. Celý komplex sa pripravuje na nevyhnutný vzostup elektromobilov aj v našom hlavnom meste. Ak však po meste uprednostňujete presun na dvoch kolesách, využijete odstavné miesta pre bicykle v komplexe.

Pozrieť štandard

Kúsok prírody v meste

Sofora leží v bezprostrednej blízkosti Kukorelliho parku. Park je ideálnym miestom na vychádzky vašich domácich miláčikov a relax počas slnečného sobotného doobedia. V prípade extrémne horúceho leta vás určite poteší fontána, ktorá spolu s parkom udržuje vzduch v okolí „dýchateľný“.
Korunou celej stavby je však zelená stena, ktorá celému projektu vtlačí punc jedinečnosti.

Skvelá poloha

Umiestnenie na hranici Starého mesta a Ružinova je presne mix, ktorý vyhovuje mladým ľuďom. Celé centrum je ako na dlani, vo vzdialenosti niekoľko minút peši alebo na bicykli. To isté platí aj pre Miletičku a OC Central, kde kúpite všetko potrebné.

Viac o lokalite

Kedy budete v Sofore bývať? Plán je takýto

Zahájenie
výstavby 2017
Spustenie
predaja november 2017
Ukončenie hrubej stavby zima 2018
Dokončenie
výstavby jeseň 2019
Kolaudácia zima 2019/2020

na kontakte záleží napíšte nám

Máte otázku alebo si chcete dohodnúť stretnutie s predajcom? Vyplňte nasledujúci formulár a my sa vám čoskoro ozveme.

Developer projektu
DEVAK, s.r.o.
Bartókova 2D
811 02 Bratislava - Staré mesto

404 triangle-left car man mhd nakupy skola volny-cas institucie kava chevron-down pdf notice play